BBQ GRIL FOR RESTAURANT

BARBEQUE PÁRTY pre Vašich hostí

WPC obklad
Vstavané

BENEFITS

Auto OFF

Po 20-tich minútach sa elektrická grilovacia platňa sama vypne. Tým súčasne šetrí spotrebu elektrickej energie na rozdiel od grilov na drevené uhlie, ktorých spotrebu nie je možné úplne regulovať.

ECO friendly

Pri grilovaní na elektrickom grile sa do ovzdušia uvoľňujú iba vône a vodná para z grilovaného jedla (mäsa, rýb alebo zeleniny). Nič zbytočne nezapácha a neznečisťuje ovzdušie.

Save your TIME

Príprava jedál je veľmi rýchla a jednoduchá, čo zvyšuje produktivitu a spokojnosť zákazníkov. Po stlačení gombíka sa grilovacia elektrická platňa nahreje do 5 minút.

SERVICES

Design by us

Farbu a štruktúru obkladu aj pracovnej dosky prispôsobíme okolitým exteriérovým prvkom podľa Vašich predstáv a možností. Taktiež celkovú veľkosť BBQ urban grilu.

Electric connetion

Pre prevádzku BBQ urban grilu postačí elektrické pripojenie doplnením ďalšieho ističa. Pri najvyššom výkone je spotreba elektrickej energie 3,5 kWh.

Service

Poskytujeme kompletnú inštaláciu BBQ urban grilu, inštruktáž a návod k obsluhe, zaškolenie k pravidelnej údržbe grilu aj vzorky samotných čistiacich prostriedkov.


Dodacia lehota je 4-6 týždňov.

Cena BBQ URBAN GRILU závisí od použitých materiálov a celkovej veľkosti.

For individual consultation